گروه خبری - سیاسی
آیین اختتامیه جشنواره علمی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در تالار علامه حلی دانشگاه آزاد زاهدان برگزار شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور به لزوم تشکیل هسته های مقاومت اشاره کرد و گفت: هر پایگاه باید هسته جهادی با رویکرد کمک به حاشیه نشینان داشته باشد و به این وسیله چتر بسیج دانشجویی را برای عموم مردم باز کنیم.
محمدجواد نیک‌روش با اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاههای زاهدان دیدار و گفتگو کرد.
محمدجواد نیک‌روش، مسئول سازمان بسیج دانشجویی در جریان سفر یک روزه خود به زاهدان با کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد.
نشست «مطالبه‌گری و نقد در گفتمان انقلاب اسلامی» 25 بهمن‌ماه با حضور داوود گودرزی و به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار می‌شود.
مسابقه عکس «دهه فجر» با محوریت انقلاب به همت بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی سراوان بصورت تلگرامی برگزار شد.
نشست بصيرتي با موضوع انقلاب و جوانان ايران اسلامي به همت بسیج دانشجویی نيكشهر در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.
نمایشگاه عکس روزنامه‌های ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ همزمان با ایام پیروزی انقلاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خاش برپا شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زاهدان گفت: با توجه به پیگیری ها و مکاتبات مداوم بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور پس از مدت دو سال، نتیجه شیرینی حاصل شد و این دانشگاه به زودی میزبان دو شهید گمنام در زاهدان خواهد بود.
یزدانی گفت: کنگره ملی «مصطفای شهید» با محوریت گفتمان جوان مؤمن انقلابی دوم و سوم اسفندماه در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|