گروه خبری - اجتماعی
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور به لزوم تشکیل هسته های مقاومت اشاره کرد و گفت: هر پایگاه باید هسته جهادی با رویکرد کمک به حاشیه نشینان داشته باشد و به این وسیله چتر بسیج دانشجویی را برای عموم مردم باز کنیم.
به مناسبت فرارسیدن دهه فجر، دانشجویان بسیجی شهرستان چابهار بهمراه دانشجویان شرکت کننده در اردوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان با خانواده دانشجوی شهید «حامد بَزّی» دیدار کردند.
جامی گفت: بعد از پيروزي انقلاب همه سليقه هاي معتقد به انقلاب و نظام از اصلاح طلب گرفته تا اصولگرا فرصت ابراز افكارشان و ارائه عملكردشان را پيدا كردند و اوج اعتماد مردم بعد از سی و نه سال به انقلاب، انتخابات اخير بود.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان طی نامه‌ای به دادستان زاهدان از وی به دلیل اقدام انقلابی در خصوص دفاع از حق مردم زاهدان و پیگیری شکایت آن ها نسبت به وضعیت نامناسب معابر شهر از دستگاههای مسئول قدردانی کرد.
به مناسبت دهه فجر، جشنواره غذاهای بومی محلی سیستان و شعر انقلاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زابل برگزار شد.
قاآن‌زاده گفت: بخش خواهران قرارگاه شهید احمدی روشن سیستان و بلوچستان در راهپیمایی 22 بهمن امسال که به فرموده رهبر عظیم الشأن انقلاب به حول قوه الهی از بیاد ماندنی ترین سال ها خواهد بود غرفه ای را در در سمت راهپیمایی بانوان در خیابان آزادی زاهدان برپا خواهد کرد.
بسیج دانشجویی و بسیج اساتید دانشگاه زابل طی یک بیانیه مشترک مردم را به راهپیمایی عظیم 22 بهمن دعوت کردند.
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان چابهار گفت: اردوی جهادی دانشجویان بسیجی چابهار به مدت ۶ روز در روستای کُمب برگزار شد.
پورزنجانی گفت: جمهوری اسلامی ایران نخستین انقلاب موفق سیاسی ـ اسلامی را به جهان عرضه کرد تا مسلمانان و ملت های تحت ستم در سراسر جهان بتوانند از ثمرات آن، بهره‌مند شدند.
به مناسب فرارسیدن ایام الله دهه فجر و ایام شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خاش اقدام به برپایی نمایشگاه عکس کرد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|