گروه خبری - اجتماعی
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: چرا برخی همچون روزهایی که برای رفتن به مجلس دست و پا می زدند و پول ها خرج می کردند اکنون به فکر سیستان نیستند؟! چرا در بین مردم و حتی در شهرستان اثری از آنها نیست؟
به همت گروه جهادی شهید جابر دهواری بسیج دانشجویی سراوان، بسته‌های لوازم التحریر در سه روستای گرآپ بالا، میجونی و کلوک از توابع بخش بم پشت توزیع شد.
150 بسته لوازم التحریر با حضور جانشین مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در میان دانش آموزان دبستان «شهید غلامرضا معروفی» روستای پدگی میرجاوه توزیع شد.
جانشین بسیج دانشجویی شهرستان خاش گفت: گروه جهادی «شهید محمدزاده» در راستای رفع سوءتغذیه دانش‌آموزان حاشیه این شهر اقدام به اجرای طرح «شهید حامد رجایی» کرده است.
به همت بسيج دانشجويي نيكشهر 40 بسته لوازم التحرير میان دانش آموزان روستاي «هَنزُم» این شهرستان توزیع شد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت یک صدا شدن تمام تشکل های دانشجویی برای افزایش اثر گذاری خدمت رسانی گفت: ستاد دانشجویی خدمت رسانی به زلزله زدگان غرب کشور در بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان تشکیل شد.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با تأکید بر آمادگی 15 گروه جهادی بسیج دانشجویی استان جهت خدمت رسانی به آسیب دیدگان گفت: از همان ساعات اولیه با ارتباط گرفتن با گروههای جهادی، آمادگی خود را برای اعزام چندین گروه جهادی درمانی، عمرانی و خدمت رسانی اعلام کردیم.
بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان پس از برگزاری آیین تکریم و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان، ضمن تبریک به «دانیال محبی‌نیا» بعنوان استاندار جدید طی نامه‌ای مهمترین مشکلات استان را به وی یادآور شد و برای حل هرچه سریعتر آنها اعلام آمادگی کرد.
انتخابات اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در حسینیه شهدای دانشجوی ناحیه بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
مسئول فرهنگی و اجتماعی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با ایام اربعین امسال در ذیل قرارگاه نور بسیج دانشجویی استان 280 دانشجو از دانشگاههای سیستان و بلوچستان در پیاده‌روی باشکوه نجف تا کربلا حضور خواهند داشت.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|