گروه خبری - اجتماعی
آیین اختتامیه اردوهای جهادی تابستان 96 بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با حضور مسئولین گروه‌های جهادی خواهر و برادر استان برگزار شد.
60 نفر اعضای گروه‌های جهادی یاوران مهدی(عج) و زینبیون بسیج دانشجویی دانشگاه زابل از ۲۰ لغایت ۳۰ شهریور ماه به مردم دورافتاده ترین نقاط شهرستان هیرمند خدمت‌رسانی کردند.
گروه جهادی «شهید حبیب لکزایی» با نظارت دفتر بسیج دانشجویی زابل، سومین اردوی جهادی خود را به مدت ۱۰ روز در روستاهای «غلامعلی» و «درویشان» به پایان رساند.
سه اردوی فرهنگی و آموزشی توسط خواهران گروه جهادی شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زابل در تابستان امسال برگزار شده است.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: مسئولی که احساس مسئولیت نکند باید کارش را رها کند؛ نمایندگان مردم و اعضای شورای شهری که نوکری را به ریاست تبدیل می‌کنند باید جواب بدهند؛ نوع حاکمیت در جمهوری اسلامی، حاکمیت بر قلوب است نه ریاست.
مسئول گروه جهادی شهید محمدزاده بسیج دانشجویی خاش گفت: برگزاری اردوهای جهادی در مناطق محروم، با نگاهی اسلامی و به دور از نگاه قومیتی و مذهبی است.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان با اشاره به کمبودهای فراوانی که جهادگران با آن روبرو هستند عنوان کرد: اعضای گروه جهادی با وجود تمام مشکلات حتی نبود آب آشامیدنی از همه داشته‌های خود گذشتند تا بتوانند ذره‌ای از مشکلات عمرانی، بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی مردم منطقه را حل کنند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان از اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان در روستای دامداران زاهدان بازدید کرد.
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: از تمام ارگانهای نظارتی اعم از سازمان بازرسی، دستکاه قضایی، وزارت اطلاعات می‌خواهیم که بطور جدی به مسئله استخدامی‌های غیرقانونی استانداری سیستان و بلوچستان ورود کنند.
معتمد اهالی شهرک دامداران زاهدان با اشاره به بخشی از مشکلات مردم منطقه گفت: انقلاب با هدف حمایت از محرومان، مستضعفان و روستاییان شکل گرفت اما اکنون در این استان هیچ حمایتی از سوی دولت بویژه در زمان استاندار جدید انجام نشده است؛ شاید بالغ بر 50 بار درخواست ملاقات با استاندار داشتیم اما موفق نشدیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >|