آرشیو یادداشت
ابوالفضل سرگزی، مسئول سیاسی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در خصوص مراسم روز دانشجو با حضور رییس جمهور در دانشگاه سیستان و بلوچستان یادداشتی در نقد عملکرد برخی تشکل‌ها نوشت.
روح‌ا... کیخواه‌نژاد نوشت: برگزاری همه پرسی در کردستان عراق به ضرر همه کشورهای منطقه از جمله ایران و عراق و ترکیه خواهد بود.
انگار وکیل الدوله ها، بهارستان را مکانی مناسب برای اجرای چالش مانکن می‌دانند؛ لذا باید چرایی عدم رسیدگی این نمایندگان به مشکلات کثیر مردم را بررسی کرد.
امروز اگرچه از فتنه سال 88 فاصله گرفتیم اما بایستی دقت کرد گرد و غبار فتنه های زمان ما را اسیر خود نکند و مبادا روزی که ولی خود را تنها گذاریم.
مثل اینکه فتنه اینقدر سنگین بوده که خواص هم گیج شده اند...البته بعضی هم خود را به گیجی زدند ...بعضی هم دانسته...
شهادت می‌دهم که در آن روزهای اولیه هجمه داعش و معارضه به اقصی نقاط سوریه، در ایران هیچکس، مطلقا هیچکس به جز رهبر انقلاب امیدوار به پیروزی مقاومت و مطمئن به شکست جبهه سعودی-قطری-عثمانی و بقیه اراذل و اوباش منطقه‌ای آمریکا در برابر دولت اسد نبود.
احسان‌منش نوشت: مگر غیر از این است که تو همچون آوینی که ناگفته‌های دفاع مقدس را به تصویر می‌کشید، با سلاحِ دوربین و میکروفون در میدان نبرد سوریه حاضر شدی و حقیقت را به دنیا مخابره کردی و طعم شهادت را چشیدی...
زرینی نوشت: شاید اگر مدل قراردادهای جدید با فرانسه در چند سال اخیر منعقد نمی‌شد قابل باور نبود که این فرانسه همان فرانسه ای است که در زمان ناپلئون بناپارت عهدنامه فین کن اشتاینی را شکست که ان هم طمع نوسازی و پیشرفت داشت.
با حصول دو نتیجه اساسی از توافق با fatf یعنی تضعیف توان دفاعی کشور و ضربه خوردن زیرساخت و شریان مقاومت، سوال اساسی از دولت تدبیر این است که هدف از مجری شدن بر سیاست های شرورترین دشمنان اسلام چیست؟!
مهدی چابک: ای جوان عاشورایی و حسینی و ای سیه پوش حسین(ع) میخواهی حسینی شوی و در لشکر یزید نباشی؟ مهدی (عج) را دریاب، امام زمانت و شمر زمانت را بشناس.
|< < 1 2 > >|