کد خبر:81830 تاریخ انتشار : 1396/6/2-9:26:37
​سردار معروفی در بازدید از اردوی جهادی دانشگاه آزاد زاهدان:
مسئولانی که نوکری را به ریاست تبدیل می‌کنند باید جواب بدهند/ عده‌ای فلسفه جهاد و انقلابی‌گری را نمی‎فهمند
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: مسئولی که احساس مسئولیت نکند باید کارش را رها کند؛ نمایندگان مردم و اعضای شورای شهری که نوکری را به ریاست تبدیل می‌کنند باید جواب بدهند؛ نوع حاکمیت در جمهوری اسلامی، حاکمیت بر قلوب است نه ریاست.
لینک کوتاه http://sb.bso.ir/id/81830
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، سردار حسین معروفی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در جریان بازدید از اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان گفت: ارزشمندترین چیز برای رضایت خدا، اخلاص در عمل و خدمت صادقاته است.
 
وی افزود: شما دانشجویان جهادگر باید شکرگزار خدای منان باشید که توفیق خدمت به نجیب‌ترین، قانع‌ترین و شایسته‌ترین مردم را به شما عطا کرد.
 
سردار معروفی خدمت به خلق را جهاد واقعی دانست و بیان کرد: امروز در حالی که مردم عزیز ما به کمک نیاز دارند دانشجویان همچون صحنه‌هایی را که «اخلاقی‌ها» و «عالی‌ها» خلق کردند می‌آفرینند اما وای بحال مسئولی که به فکر حل مسائل مسلمین نباشد؛ اینها چه جوابی به شهدایی همچون حججی دارند؟!
 
وی ادامه داد: مسئولی که احساس مسئولیت نکند باید کارش را رها کند؛ نمایندگان مردم و اعضای شورای شهری که نوکری را به ریاست تبدیل می‌کنند باید جواب بدهند؛ نوع حاکمیت در جمهوری اسلامی، حاکمیت بر قلوب است نه ریاست.
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نوکری مردم را افتخار سپاه و بسیج توصیف و تصریح کرد: این برای ما افتخار است که برای مردم و با مردم خدمت کنیم؛ زیرا یک وجهه سپاه مردمی بودن آن است.
 
وی با تأکید بر اهمیت کار فرهنگی و تربیتی و استمرار آن در اردوهای جهادی اظهار داشت: اوقات فراغت جوانان و نوجوانان باید غنی شود و استمرار یابد تا نتیجه حاصل شود؛ جوانی که با قرآن مانوس باشد قطعا قدری بازدارندگی را در خود احساس می‌کند.
 
سردار معروفی با بیان اینکه عده‌ای فلسفه جهاد و انقلابی‌گری را نمی‎فهمند ابراز داشت: کار جهادی را پزشکانی انجام دادند که با خانواده خود برای خدمت به بیمارستان صحرائی می‌آیند و حداقل امکانات کار می‌کنند؛ این همان فرهنگ انقلابی است.
 
وی افزود: مشکلات با روحیه انقلابی برطرف می‌شود؛ لذا باید آتش به اختیار مقابل دشمنی که بدنبال ایجاد تفرقه است بایستیم و دست به دست دهیم تا محرومیت را از استان برطرف کنیم.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: