کد خبر:83065 تاریخ انتشار : 1396/6/20-8:53:45
​کیخا در آیین افتتاحیه طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان:
مسئولانی که حرف از وابستگی می زنند یا خائن و یا نادان هستند/ طرح ولایت مهمترین صحنه توانمندسازی است
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: آنهایی که امروز بعد از گذشت 40 سال از عمر انقلاب اسلامی در مسند مسئولیت های نظام حرف از وابستگی می زنند یا خائن و یا نادان هستند و مفهوم انقلاب اسلامی و اصل نه شرقی و نه غربی را نفهمیدند.
لینک کوتاه http://sb.bso.ir/id/83065
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، علیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در آیین افتتاحیه نهمین دوره طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان یادی از شهیدان دفاع مقدس و شهدای دفاع از حریم اهل بیت(ع) کرد و گفت: اگر امروز در آسایش و امنیت قرار داریم به برکت تقوا و معرفت و خون شهدایی است که به ما آموختند مسیر شهادت هموار است.
 
وی به بازگشت پیکر مطهر «شهید جنگجو» اشاره کرد و اظهار داشت: اینکه انتظار مادری بعد از 34 سال با دیدن فرزندش به پایان می رسد و خود او هم دارفانی را وداع می‌گوید اتفاقی نیست؛ بلکه تلنگری است که به معرفت و یقین ما می‌افزاید.
 
کیخا با بیان اینکه امسال برای اولین بار طرح ولایت استانی به میزبانی امام رئوف در مشهد مقدس برگزار می شود عنوان کرد: این توفیق بزرگی است و امیدواریم این سنت حسنه ادامه دار باشد؛ همچنین در سال آینده تلاش بر این است که طرح ولایت شهرستانی را نیز برگزار کنیم.
 
وی ادامه داد: طرح ولایت یک اردو نیست؛ بلکه مهمترین صحنه توانمندسازی است؛ لذا شرکت کنندگان این دوره باید نگاه درستی به بسیج دانشجویی داشته و از بهترین های دانشگا‌ها باشند.
 
وی افزود: ما معتقدیم که امروز تمام امید دلسوزان این نظام در دانشگاه ها به بسیج دانشجویی است؛ نه اینکه بقیه تشکل‌ها خوب نیستند بلکه باری که بر دوش بسیج دانشجویی قرار دارد سنگین تر از بقیه تشکل ها است؛ زیرا تنها تشکلی که به دستور مستقیم حضرت امام(ره) و در مرحله استمرار انقلاب تشکیل شده، بسیج دانشجویی است.
مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با تأکید بر اینکه بسیج دانشجویی کارخانه انسان سازی و بستری برای کادرسازی است ابراز داشت: این ادعا به این دلیل است که امام خمینی(ره) فرمودند بسیج مدرسه عشق است، بسیج عاشق تربیت می کند و این بسیج است «محسن حججی»ها را می‌سازد.
 
وی تصریح کرد: آنهایی که امروز بعد از گذشت 40 سال از عمر انقلاب اسلامی در مسند مسئولیت های نظام حرف از وابستگی می زنند یا خائن و یا نادان هستند و مفهوم انقلاب اسلامی و اصل نه شرقی و نه غربی را نفهمیدند.
 
کیخا با بیان اینکه اصل دعوای دنیا با ما بر سر شعار نه شرقی و نه غربی است افزود: انقلاب اسلامی شمشیر علیه جریانی کشیده است که سال ها حرف از جدایی دین از سیاست می زند و امروز شما طرح ولایتی ها باید از اصل نه شرقی و نه غربی دفاع کنید.
 
وی در پایان گفت: از نظر ما امروز در این مکان 200 فرمانده جنگ نرم داریم که باید در نقطه ای که حضور دارند منشا تحول باشند و از اصل نه شرقی و نه غربی دفاع کنند.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: