کد خبر:83095 تاریخ انتشار : 1396/6/20-12:29:32
​گودرزی در جمع دانش‌پژوهان طرح ولایت سیستان و بلوچستان:
مسئله اصلی نظام ضعف در تربیت نیروی انقلابی است/ مسئولان در تفکر و رفتار انقلابی باشند
مسئول سازمان بسیج دانشجویی مسئله اصلی را ضعف در کادرسازی و تربیت نیروی انقلابی دانست و گفت: امام(ره) بسیج را تاسیس کرد تا انقلاب استمرار پیدا کند و وظیفه کادرسازی و تربیت نیروی انقلابی بر عهده بسیج دانشجویی است.
لینک کوتاه http://sb.bso.ir/id/83095
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، داوود گودرزی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در جمع دانش‌پژوهان نهمین دوره طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان گفت: 38 سال از عمر انقلاب اسلامی و این نظام مقدس می گذرد که در قسمت هایی از آن پیشرفت بوده و در قسمت هایی عقب ماندگی داشتیم وبه اهداف‌مان نرسیده ایم.
 
گودرزی با اشاره به دلایل عدم پیشرفت در برخی مسائل بیان داشت: در بخش اول، ما از ابتدای انقلاب تا کنون یک جریان غیرانقلابی داشتیم که در ظاهر خودشان را انقلابی نشان دادند؛ این افراد در عرصه های عالی نفوذ کردند و نگذاشتند اندیشه انقلابی بدرستی فهمیده، تبیین و عمل شود.
 
وی افزود: در بخش دوم، نهادهای انقلابی کم‌کاری کردند؛ در بخش سوم نیز دشمنان و دشمنی‌های آنها بود اما این سه عامل، عامل اصلی مشکلات ما نیستند.
 
مسئول سازمان بسیج دانشجویی مسئله اصلی را ضعف در کادرسازی و تربیت نیروی انقلابی دانست و ابراز کرد: امام(ره) بسیج را تاسیس کرد تا انقلاب استمرار پیدا کند و وظیفه کادرسازی و تربیت نیروی انقلابی بر عهده بسیج دانشجویی است.
 
وی با اشاره به مراحل تثبیت انقلاب تصریح کرد: ما هنوز در مرحله نظام اسلامی هستیم و هنوز به مرحله دولت اسلامی نرسیدیم که مشکلات برطرف شود.
 
گودرزی در پایان با تأکید بر اینکه انقلابی بودن مسئولان ابتدا در تفکر و اندیشه و سپس در مقام روحیه و رفتار و منش است عنوان کرد: امروز ما در یک جنگ تمام عیار لحظه‌ای هستیم و این دوره طرح ولایت باید نقطه عطفی برای شما دانشجویان باشد تا بتوانید افسران این جنگ نرم باشید و کار کنید.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: