کد خبر:61818 تاریخ انتشار : 1395/10/11-0:11:18
​محمدجواد عمرانی
مراقب فتنه های زمان باشیم
امروز اگرچه از فتنه سال 88 فاصله گرفتیم اما بایستی دقت کرد گرد و غبار فتنه های زمان ما را اسیر خود نکند و مبادا روزی که ولی خود را تنها گذاریم.
لینک کوتاه http://sb.bso.ir/id/61818
نهم دی ماه نقطه عطفی است در تاریخ انقلاب اسلامی که مردمش نشان دادند در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کردند نه راه را گم می کنند و نه ولی فقیه خود را تنها می گذارند.
 
ملت ایران در این حماسه ثابت کرد که اینجا کوفه نیست اینجا عراق نیست که مردم زمانه اش ولی خود را تنها گذاشتند.
 
آری این حماسه ثابت کرد همواره باید پشتیبان ولایت فقیه بود تا از گزند فتنه های زمانه در امان بود.
 
دشمنان انقلاب اسلامی همواره در طول تاریخ انقلاب از هر فرصتی برای ضربه زدن به ارزش هایمان استفاده می کند.
 
مردم ایران نشان دادند ولایت را که برگرفته از آموزه های دینی مکتب شیعی است  در برابر هتک حرمت دشمن به اعتقادات دینی تنها نمی گذارند و همواره گوش به فرمان ولی خود هستند.
 
امروز اگرچه از فتنه سال 88 فاصله گرفتیم اما بایستی دقت کرد گرد و غبار فتنه های زمان ما را اسیر خود نکند و مبادا روزی که ولی خود را تنها گذاریم.
 
نقش بازیگران فتنه و بازی گردان های آن، روز به روز روشن تر می شود و فتنه گران مانند عروسک های خیمه شب بازی بازیگران این فتنه شدند.
 
اربابان خارجی آنها که از حب ریاست و شهوت قدرت عده ای خاص از حاضران در عرصه انقلاب، برای تحقق سیاست های خود بهره گرفته بودند، امروز به اعتراف نشستند که قیام مردم و حماسه ملی نهم دی ماه ، برنامه های آنها را ناکام گذاشتند.
 
مردمی که قلبشان برای انقلاب و اسلام و نظام می تپد وظیفه ای سنگینتر دارند چرا که فتنه گران دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهند داشت و اجازه نخواهند داد که هیچ گاه این فتنه گران در مسئولیت های کشور نقش آفرینی کنند چرا که آنان با اصل نظام جمهوری اسلامی مخالفند و چه بسا که اگر به بدنه نظام نفوذکنند باز هم به نظام ضربه خواهند زد.
 
محمد جواد عمرانی – مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: