کد خبر:83090 تاریخ انتشار : 1396/6/20-11:30:45
مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی:
عنصر تشکیل دهنده مکتب نبوی تعلیم و تربیت است/ دشمنان با تمام قوا به جنگ اسلام آمده‌اند
مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: عنصر تشکیل دهنده مکتب نبوی تعلیم و تربیت است؛ ما بصیرت کامل به این مکتب نداشتیم و در میدان عمل خوب عمل نکرده ایم اما در کنار کم توجهی ما دشمنان با تمام قوا به جنگ اسلام آمدند.
لینک کوتاه http://sb.bso.ir/id/83090
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین عباس فرازی‌نیا، مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی در آیین افتتاحیه نهمین دوره طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان ضمن تبریک به مناسب توفیق بزرگ حضور در این طرح بنیانین و بنیان ساز گفت: از زمان حضرت آدم تا کنون بشر دارای دو قطب مثبت و منفی بوده که قطب مثبت جنبه هدایتی داشته و قطب منفی جنبه ظلم و ستم و همواره با هم در تعارض بودند.
 
وی ادامه داد: حقیقت پشت صحنه این است که مصلحان مانند خورشید پشت ابر بودند؛ بشریت نیز مدیون انسان‌های هدایت شده است گرچه که به دلایلی پشت ابر باشند.
 
حجت الاسلام والمسلمین فرازی نیا با اشاره به اینکه دین اسلام با هدف تبدیل زندگی مردم به بندگی حضرت حق تشکیل شده است عنوان کرد: عنصر تشکیل دهنده مکتب نبوی تعلیم و تربیت است؛ ما بصیرت کامل به این مکتب نداشتیم و در میدان عمل خوب عمل نکرده ایم اما در کنار کم توجهی ما دشمنان با تمام قوا به جنگ اسلام آمدند.
 
وی با اشاره به سه توطئه شوم دشمن علیه اسلام خاطرنشان کرد: اولین توطئه حذف فیزیکی پیامبر عظیم الشان اسلام بود که موفق نشدند؛ دوم این بود که می خواستند در سه قالب منفی مردم را جاهل نگه دارند، مردم را غافل کنند و آنها را اسیر دنیا نمایند تا دین و پیغمبر را متوقف کنند تا جامعه متوقف شود اما باز هم به نتیجه ای نرسید.
مدیر ارتباطات حوزوی و امور فرهنگی آستان قدس رضوی، توطئه سوم دشمن را ایجاد انحراف بین مسلمانان دانست و اظهار داشت: زمانی که امام حسین(ع) در جامعه اسلامی انحراف مشاهده کرد با تمام وجود به میدان آمد و نهضت عاشورا را راه اندازی کرد.
 
وی با اشاره به پیام مقام عظمای ولایت که فرمودند با تکیه بر فرهنگ عاشورا می توان امام زمانی شد عنوان کرد: باید به سیدالشهدا اقتدا کنیم و زمینه ساز ظهور دولت یار گردیم.
 
حجت الاسلام والمسلمین فرازی‌نیا ابراز داشت: عنصر تشکیل دهنده مکتب مهدوی انتظار است که سه رکن دارد؛ امید، عمل و اعتقاد؛ ما به آینده امیدواریم و به این امیدواری عمل می‌کنیم یعنی در انتظار نمی‌نشینیم بلکه در انتظار می ایستیم و اعتقاد داریم که در آینده حضرت اباصالح(ع) فرمانده مصلحان خواهد بود.
 
وی در پایان گفت: حالا که به زمان ظهور رسیدیم برای مقدمه سازی برای ظهور باید سرباز نایب امام زمان(ع) باشیم، دشمن شناس باشیم و مرز بین خودمان ایجاد نکنیم، مرز شیعه سنی درست نکنیم؛ این به ما کمک می‌کند تا بصیرت در تشخیص تکلیف داشته باشیم.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: