کد خبر:83152 تاریخ انتشار : 1396/6/21-16:1:9
مسئول اجرایی طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
برگزاری طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان برای اولین بار در مشهد/ رأفت، وحدت، ولایت و شهادت؛ محورهای طرح ولایت
دبیر اجرایی طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان محورهای دوره را رأفت، وحدت، ولایت و شهادت بیان کرد و گفت: دو محور اول در پناه ملجأ امام رضا(ع) با حضور وحدت‌آفرین دانشجویان شیعه و سنی زیر پرچم ولایت صورت می گیرد و تحقق هر سه محور نیز منجر به جهاد و در نتیجه شهادت در راه خدا خواهند شد.
لینک کوتاه http://sb.bso.ir/id/83152
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از سیستان و بلوچستان، حجت احسان‌منش، دبیر اجرایی طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان در آیین افتتاحیه نهمین دوره طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان گفت: طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان برای اولین بار در کنار امام رئوف برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: در این دوره 200 دانش پژوه برادر و خواهر اعم از شیعه و سنی حضور دارند و 30 نفر خادم که فارغ التحصیلان این دوره در سال های گذشته بوده‌اند در قالب کمیته‌های آموزش، تشریفات، فرهنگی، رسانه و پشتیبانی به برگزاری این دوره کمک می‌کنند.
 
احسان‌منش با بیان اینکه برنامه های دوره شامل مباحث معرفتی، تربیتی، بصیرتی و تشکیلاتی است افزود: در هر روز 4 کلاس درسی، 2 ساعت همایش و 2 ساعت مباحثه برنامه‌ریزی شده و در بخش فرهنگی نیز زیارت، حرم شناسی، مکان های تفریحی و گردشگری مشهد مقدس را خواهیم داشت.
 
وی محورهای دوره را رأفت، وحدت، ولایت و شهادت بیان کرد و گفت: دو محور اول در پناه ملجأ امام رضا(ع) با حضور وحدت‌آفرین دانشجویان شیعه و سنی زیر پرچم ولایت صورت می گیرد و تحقق هر سه محور نیز منجر به جهاد و در نتیجه شهادت در راه خدا خواهند شد.
 
مسئول اجرایی طرح ولایت استانی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: توکل، توسل، تخصص و تعهد رفتارهایی هستند که هدف ما در دوره را محقق می‌کنند.
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: