آرشیو اخبار
آیین اختتامیه اردوهای جهادی تابستان 96 بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان با حضور مسئولین گروه‌های جهادی خواهر و برادر استان برگزار شد.
دانشجویان انقلابی دانشگاه پیام نور زابل در پاسخ به یاوه‌گویی رئیس جمهور آمریکا در محوطه این دانشگاه تجمع و بیانیه قرائت کردند.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر هر کدام از رئیس جمهورهای آمریکا با افکار پلید و شیطانی خود سعی در تامین منافع کشور خود دارند بر خلاف برخی مسئولان ساده اندیش که در پی تامین منافع سیاسی و گروهی خود هستند.
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مبادا مسئولین تصور کنند که می‌توان از دامن امریکا به اروپا فرار کرد گفت: همانطور که ترامپ فحاش، روی دیگر همان آمریکای باهوش و مؤدب است، اروپایی‌ها نیز روی دیگری دارند که به وقت خود و به زودی نشان خواهند داد.
دانشجویان انقلابی دانشگاه دریانوردی چابهار در اعتراض به سخنان رئیس جمهور آمریکا در جوار مزار شهدای گمنام این دانشگاه تجمع کردند.
تجمع اعتراض آمیز دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان سیستان و بلوچستان نسبت به اظهارات وقیحانه رئیس جمهور آمریکا با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی استان در محوطه پردیس رسالت این دانشگاه برگزار شد.
بسیج دانشجویی شهرستان سراوان علیه گزافه گویی های رئیس جمهور آمریکا بیانیه صادر کرد.
در پی یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا تجمع اعتراض آمیز دانشجویان و اساتید انقلابی دانشگاه علوم پزشکی زابل به همت بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.
تجمع دانشجویان انقلابی دانشگاه پیام نور زاهدان در پاسخ به یاوه‌گویی‌های ترامپ با حضور ریاست و مسئول نهاد رهبری دانشگاه برگزار شد.
دانشجویان انقلابی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در پاسخ به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا در جوار مزار شهید گمنام این دانشگاه تجمع کردند و پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|