آرشیو اخبار
اولین یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد زابل با روایتگری امیر دربندی و حضور مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان و نیز امام جمعه، فرماندار و مسئولین دانشگاههای شهرستان زابل در میان استقبال پرشور دانشجویان برگزار شد.
آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زابل با حضور مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان برگزار شد.
کارگاه مستندسازی و فیلم کوتاه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زابل در دانشکده بهداشت این دانشگاه برگزار شد.
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایرانشهر با برگزاری تریبون آزاد مکتوب، نظرات دانشجویان را درباره اقدام اخیر ترامپ جویا شده است.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایرانشهر گفت: از دولت و وزارت امور خارجه می‌خواهیم که با هماهنگ کردن کشورهای اسلامی و حاکمان جهان اسلام در مورد این مساله اقدامی حقوقی در سطح بین الملل علیه اقدامات آمریکا و اسرائیل انجام دهند.
بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان خاش علیه اقدام آمریکا درخصوص انتقال سفارت از تل آویو به بیت المقدس بیانیه صادر کرد.
بسیج دانشجویی مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری زاهدان در محکومیت انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس بیانیه صادر کرد.
در پی اعلام بیت المقدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توسط رییس جمهور آمریکا، دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان صحنه تجمعات پرصلابت و وحدت‌آفرین دانشجویان شیعه و سنی حول محور استکبارستیزی شد.
تجمع دانشجویی در محکومیت به رسمیت شناختن قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی همراه با آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل در دانشگاه علوم پزشکی زابل برگزار شد.
تجمع ضد آمریکایی و ضد صهیونیستی دانشگاهیان دانشگاه آزاد زاهدان در حمایت از قدس شریف و محکومیت اقدام ترامپ به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|